FI 97 - STOŻEK ŚWIDER ŁUPARKA DO DREWNA ŁUPARKA DO KLOCY

Nowy

Parametry:

długość max - 240mm
długość świdra - 200mm
średnica świdra - 97mm
rodzaj gwintu - górny prawostronny
wykonanie - stal C45

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

150,00 zł

Więcej informacji

STOŻEK ŚWIDER ŁUPARKA DO DREWNA ŁUPARKA DO KLOCY


PRODUKT POLSKI

Świder do łupania drewnianych klocy swoje zastosowanie znajdzie zarówno w gospodarstwie domowym, tartakach jak i w pracach leśnych itp.
W przypadku gdy mamy większa ilość drewna do przygotowania do pieca lub kominka zdecydowanie przyśpieszy naszą prace i zaoszczędzi wysiłku fizycznego.
Kolejnym świetnym zastosowaniem jest wykorzystanie go w pracach leśnych poprzez zamontowanie na wałku transmisyjnym dzięki czemu już na miejscu będziemy mogli rozłupać duże niewygodnie do załadunku kloce drewniane
Jeżeli ogrzewasz swój domu za pomocą ogrzewania centralnego lub uwielbiasz wieczory przy kominku, a cenisz swój cenny czas kup u nas

ŚWIDER DO ŁUPANIA DREWNIANYCH KLOCY
Dzięki niemu zaoszczędzisz czas i nakład pracy o blisko 500%

WYMIEŃ SIEKIERĘ NA ŚWIDER, PRACĘ NA PRZYJEMNOŚĆ !!!

ŚWIDRY SĄ PRZEZ NAS HARTOWANE!!!

Rozłupywanie kloców drewna za pomocą siekiery wymagało dużej siły fizycznej i doświadczenia, w przypadku użycia świdra do drewna łupanie nie jest już ciężką pracą a prostym zajęciem z którym poradzi sobie każdy.
Świder do drewna jest zdecydowanie bardziej bezpieczny niż tradycyjna pilarka tarczowa lub siekiera, a przy tym szybszy.
Kolejnym atutem świdra jest jego funkcjonalność, możemy go używać w gospodarstwie domowym lub jeśli mamy odpowiednio przystosowany sprzęt to w lesie lub innym miejscu, które wymaga rozłupywania drewna.
Jesteśmy producentem świdrów i posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat tego typu podzespołów. Świdry wykonane przez nas są odpowiednio wyprofilowane, aby idealnie rozłupywały kloce drewna. Do produkcji świdrów wykorzystujemy stal C45, która świetnie sprawdza się w przypadku świdrów.

Dlaczego warto Zmienić tradycyjną siekier na świder?

- Prostota użycia
- Oszczędność czasu
- Bezpieczeństwo
- Funkcjonalność


Parametry:

długość max - 240mm
długość świdra - 200mm
średnica świdra - 97mm
rodzaj gwintu - górny prawostronny
wykonanie - stal C45

Do każdego produktu udzielamy 12 miesięcy gwarancji

Produkty powiązane