Moderntech - Dystrybutor tulei poliuretanowych

Moderntech Sp. z o.o. jest firmą handlowo-­usługowo-­produkcyjną. Zajmuje się głównie produkcją tulei poliuretanowych oraz elementów z poliuretanu stosowanych w samochodach osobowych i ciężarowych. Poliuretan wykorzystywany w naszej produkcji jest tworzywem o nieograniczonych możliwościach, który ma zastosowanie podobne do gumy, przy czym posiada o wiele lepsze właściwości i parametry techniczne. Wysoka odporność poliuretanu na obciążenia dynamiczne, ścieranie oraz możliwości pracy w szerokim zakresie temperatur sprawia, że na niektóre produkty spółka udziela dożywotniej gwarancji.

Moderntech zajmuje się również produkcją elementów metalowych tj. wózków i akcesorii bramowych, świdrów, haków do quadów, emulatorów sond lambda, a także złączników, oczek,trójników, kolanek itd. Elementy wyprodukowane przez firmę są wykonane z najwyższej jakości materiałów co jest gwarancją sprawnego funkcjonowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego rynku firma skutecznie rozwija produkcję stale poszerzając swoją ofertę.

Oprócz produkcji Moderntech zajmuję się dystrybucją części i akcesoriów do samochodów osobowych i cieżarowych od powszechnie znanych i renomowanych producentów. Współpraca z innymi dostawcami wzbogaca ofertę firmy.

Firma prowadzi sprzedaż internetową za pośrednictwem profesjonalnych sklepów internetowych o adresach modernparts.pl, mpbs.pl oraz portali aukcyjnych. Dział obsługi klienta odpowiada na wszelkie pytania oraz służy fachową poradą, a także dokłada wszelkich starań aby zamówienia realizowane były błyskawicznie, ponieważ "... o jakości można mowić, kiedy tym co do nas wraca są klienci a nie produkty "